* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Варник кабельної маси 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову варильних котлів; марки гідронів та бітумів, їх різницю за зовнішнім виглядом; способи виготовлення та склади протигнильних, атмосферостійких та вогнестійких сумішей; тривалість та температуру варіння кожної суміші; технічні вимоги до готової продукції; призначення та застосування контрольно-вимірювальних приладів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Варить кабельну масу для заливання кабельних муфт та ізоляційну суміш для просочування проводів у варильних котлах. Готує ізоляційну суміш та кабельну масу за заданим складом завантажує варильні котли складовими кабельної маси та розвантажує готову масу. Регулює тепловий режим та визначає готовність маси за допомогою контрольно-вимірювальних приладів та апаратури. Чистить котли.