Категорія - Керівники |  Галузь - Переробка нафти, нафтопродуктів, газу, сланців, вугілля. Обслуговування магістральних трубопроводів
Інструкція для посади "Начальник дільниці збуту нафтопродуктів", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 21. Переробка нафти, нафтопродуктів, газу, сланців, вугілля. Обслуговування магістральних трубопроводів", що затверджен наказом Міненергетики України 22.12.1999 N 15-4315. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напрямку підготовки (спеціаліст або бакалавр). Післядипломна освіта у галузі управління. Стаж роботи за професією з оперативного керування виробництвом не менше 2 років.

Знає та застосовує у діяльності: постанови, розпорядження, накази, методичні, нормативні та інші керівні матеріали з організації збуту та комерції; стандарти та технічні умови до якості нафтопродуктів, технологію їх виробництва; положення про порядок відпускання та приймання нафтопродуктів; прейскуранти оптових цін на нафтопродукти; порядок визначення загального обсягу поставок; правила оформлення матеріалів для укладання договорів з поставок та збуту продукції; порядок підготовки претензій до постачальників нафтопродуктів на переробку; організацію обліку збутових та комерційних операцій; складання звіту про виконання поставок і договірних зобов'язань; правила використання обчислювальної техніки; основи трудового законодавства; навички роботи з персоналом; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та пожежної безпеки.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює керівництво виробничо-господарською діяльністю дільниці. Організовує ведення технологічних процесів збуту нафтопродуктів відповідно до вимог правил охорони праці. Складає проект плану збуту нафтопродуктів споживачам. Забезпечує виконання виробничих завдань, ритмічне відвантаження нафтопродуктів. Веде облік кількості сировини, яка поставляється, з урахуванням договірних умов поставки. Веде облік продукції, яка виробляється, по кожному постачальнику сировини з урахуванням договірних умов переробки. Проводить облік готової продукції щодо кожного споживача з урахуванням договірних умов поставки готової продукції. Здійснює розрахунок необхідної кількості нафтопродуктів для відпускання з урахуванням всіх витрат та встановленої ціни на суму коштів або послуг споживача. Веде облік кількості поставленої давальницької сировини та видає відомості про кількість відвантаженої продукції згідно з укладеним договором. Протягом доби надає покупцеві інформацію про відвантажені нафтопродукти. Складає місячний звіт руху сировини з урахуванням умов поставки, руху готової продукції, з урахуванням умов переробки та відвантаження щодо кожного постачальника сировини та подає його в бухгалтерію і плановий відділ. Щодобово надає інформацію керівництву про штрафи, невиконання договірних зобов'язань перед залізницею. Бере участь у розгляді претензій споживачів та підготовленні відповідей на заявлені позови, а також претензії споживачам при порушенні ними умов договору. Проводить технічну підготовку персоналу.