* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Хіміко-фотографічні виробництва
Інструкція для посади "Апаратник сушіння та окислення магнетиту 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 29. Хіміко-фотографічні виробництва", що затверджен Наказом Міністерства промислової політики України 28.09.2006 N 308. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією апаратника сушіння та окислення магнетиту 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: суть хімічних реакцій, які проходять під час синтезу суспензії; технологічний процес відновлення окису заліза в магнетит; технічні умови на вихідну сировину, готовий продукт; хімічні властивості водню, правила поводження зі шкідливими та вибухонебезпечними речовинами.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес відновлення окису заліза у водневій відновлювальній печі. Продуває азотом водневу піч. Контролює завантаження та вивантаження магнетиту. Регулює швидкість, час відновлення окису заліза, задану температуру по зонах печі. Візуально визначає якість магнетиту. Відбирає проби. Коректує технологічні параметри за даними лабораторних випробувань.