Категорія - Робітники |  Галузь - Оброблення металу
Інструкція для посади "Кокільник-складальник 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників . Випуск 42. Оброблення металу. Частина 1. Керівники, професіонали, фахівці, технічні службовці. Частина 2. Робітники. Книга 1. "Металеве лиття", "Зварювання металу". Книга 2. Розділи: "Волочіння, давлення, холодне штампування металу. Виробництво нагрівальних котлів, металевих резервуарів та подібних виробів", "Кування, пресування, високо- та низькотемпературне оброблення металу". Книга 3. Розділи: "Точіння, свердлування, фрезерування, інші види оброблення металів та матеріалів", "Покриття металів металами. Фарбування". Книга 4. Розділи: "Покриття металів неметалами: емалювання, фритування, інші види покриття", "Слюсарні та складальні роботи у виробництвах машин та устаткування"", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.03.2007 N 120. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України. Введено в дію з квітня 2007 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: правила складання простих кокілів; призначення та правила нанесення захисної обмазки на металеві форми; вплив розплавленого металу на стінки кокілю; товщину шару фарби, яка наноситься на окремі частини металевих форм.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Складає та готує під заливання прості кокілі малого габариту. Чистить, фарбує та наносить захисну обмазку на металеві форми. Виймає відливки з кокілів. Прибирає шлак та відходи металу. Виконує роботи зі складання кокілів середньої складності під керівництвом кокільника вищої кваліфікації.