Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Машиніст установки сухого гасіння коксу 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта або одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу сухого гасіння коксу; принцип роботи устаткування камер гасіння коксу; основи електротехніки; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь в технологічному процесі сухого гасіння коксу. Забезпечує безперервну роботу устаткування камер сухого гасіння коксу. Контролює процес з пульта керування за показаннями контрольно-вимірювальних приладів та даних, що одержує по селектору. Змащує механізми установки. Бере участь у виявленні та усуненні несправностей в роботі устаткування, що обслуговується, в його ремонті.