Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Машиніст установки сухого гасіння коксу 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією машиніста установки сухого гасіння коксу 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес коксування; будову та принцип роботи устаткування установки; правила гасіння коксу; графік видавання коксу; правила котлонагляду з експлуатації посудин, що працюють під тиском; виробничу сигналізацію.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес сухого гасіння коксу під керівництвом машиніста вищої кваліфікації. Обслуговує устаткування низу установки сухого гасіння коксу. Керує підіймачем. Приймає коксовозний вагон від машиніста електровоза гасильного вагона та відправляє порожній вагон. Стежить за роботою розвантажувальних пристроїв та рамп коксу, за роботою вентиляційних систем. Подає, гасить та розвантажує кокс із бункера під керівництвом машиніста вищої кваліфікації. Забезпечує рівномірне та послідовне подавання коксу на коксосортування.