* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Апаратник гідрування 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: фізико-хімічні основи технологічного процесу гідрування; будову, принцип роботи устаткування на дільниці, яка обслуговується; схему арматури та комунікацій; фізико-хімічні та технологічні властивості сировини та готового продукту; правила відбору проб; правила обліку сировини та виходу продукції.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес гідрування у виробництві ізооктилового спирту, ацетопропілацетату або виконує окремі операції процесу гідрування інших продуктів під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Приймає та готує сировину та каталізатор. Завантажує їх в апарати. Вивантажує продукт. Відновлює каталізатор. Відбирає проби. Обслуговує реакційне устаткування. Готує устаткування до ремонту.

Приклади робіт
Виконання окремих операцій процесу гідрування у виробництві ксиліту.