Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво лаку та фарб
Інструкція для посади "Апаратник диспергування пігментів і барвників 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 28. Виробництво лаку та фарб", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.12.2006 р. N 485. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: суть технологічного процесу; призначення технологічного устаткування; правила диспергування пігментів на налагоджених фарботерних машинах; правила експлуатації вантажопідйомних механізмів; основні властивості компонентів, які застосовуються; токсикологічні та пожежонебезпечні властивості готового продукту та матеріалів, які застосовуються.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес диспергування пігментів на налагоджених фарботерних машинах різних конструкцій під керівництвом апаратника вищої кваліфікації для виробництва тертих фарб, емалей, ґрунтів. Доставляє заміс до фарботерної машини. Завантажує пасту на вали фарботерної машини. Періодично повертає пасту з країв валу на повторний перетир, зливає готову продукцію. Чистить та промиває машину після закінчення процесу або переходу на інший колір.