Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Ізолювальник жил кабелю 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову та принцип дії ізолювальних машин; правила застосування контрольно-вимірювальних інструментів; конструкцію та марки жил кабелю; вимоги до ізолювальних матеріалів; основні зади браку, способи його запобігання та усунення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Ізолює жили силових кабелів напругою до 1 кВ, жили низькочастотних кабелів зв'язку на ізолювальних машинах. Підбирає, встановлює та заміняє приймальні барабани, котушки та віддавальні котушки з мідним дротом та полістирольною плівкою. Послідовно заправляє мідний дріт та ізоляційні матеріали у вузли ізолювальної машини та з'єднує їх кінці. Стежить за якістю ізольованої жили, контролює геометричні параметри струмопровідних, ізоляційних матеріалів та ізольованої жили контрольно-вимірювальними інструментами. Усуває дефекти в ізоляції.