Категорія - Робітники |  Галузь - Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи
Інструкція для посади "Монтажник устаткування зв'язку 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 64. Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи. (З урахуванням додатків затвердженних: наказом Державного комітету з будівництва та архітектури N 25 від 08.08.2002 р., N 218 від 22.12.2003 р., N 149 від 29.08.2003 р., листом Державного комітету з будівництва та архітектури N 8/7-1216 від 15.12.2004 р., наказом Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства N 9 від 02.12.2005 р., N 163 від 10.05.2006 р. N 399 від 05.12.2006 р., наказом міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України N 558, 28.12.2010)", що затверджен наказом Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України 13.10.1999 р. N 249. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2000 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи монтажником устаткування зв'язку 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи будови особливо складного устаткування та апаратури; монтажні схеми особливої складності; способи регулювання механізмів і пересувних систем; способи розмічання місць встановлювання устаткування; способи виготовляння монтажних шаблонів; способи прокладання та монтажу маслонаповнених і камерних кабелів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує особливо складні роботи з монтажу устаткування зв'язку.

Приклади робіт
Установлювання шаф, стояків, стативів, каркасів проміжних щитів перемикання та кросів, релейних щитів пультів, спецстолів, комутаторів тощо. Розмічання місць встановлювання устаткування та металоконструкцій. Установлювання складних рам під устаткування. Складання і установлювання антенних еквівалентів, роз'єднувального механічного блокування, перемикачів. Складання та установлювання контурних котушок, баків для охолоджування генераторних ламп, резонаторів, симетруючих пристроїв. Складання та механічне регулювання складних перемикачів. Установлювання та монтаж роздільних фільтрів і мостів додавання напруги. Монтаж концентричних фідерів і хвилеводів на підгінних і вимірювальних ділянках. Ошиновування устаткування трубками діаметром понад 20 мм і плоскими шинами з вигином на ребро або гвинтоподібне. Складання ескізів перед прокладанням пакетів кабелів. Виготовляння збірного кабеля (крім прошивання та обмотування стовбура та відводів). Прокладання та монтаж маслонаповнених і камерних кабелів. Прокладання та монтаж високочастотних кабелів головних фідерів антен. Виготовляння шаблонів для монтажу кабелів.