Категорія - Робітники |  Галузь - Залізничний транспорт і метрополітен
Інструкція для посади "Промивальник котлів паровозів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 66. Залізничний транспорт і метрополітен", що затверджен наказом Міністерства транспорту України 17.12.1999 р. N 601. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову, правила промивання котлів паровозів і парових кранів різних систем; місця відкладення накипу у котлах; будову водопровідної мережі та устаткування, що подає воду; види промивань; прийоми очищення і промивання котлів; правила відкривання і закривання промивальних люків, приєднання шлангів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Промиває паровозні котли, парові котли, крани різних систем і тендери паровозів водою під тиском. Оглядає і дефектує промивальні пробки, якірні, накладні, підбрюшні, тендерні промивальні люки і люки лаза. Очищає від накипу стінки котлів за допомогою спеціальних інструментів. Заготовляє і встановлює паронітові прокладки для промивальних люків пробок і азбестових плетінок овальних люків. Перевіряє якість промивання і герметичності встановлення люків і промивальних пробок.