Категорія - Робітники |  Галузь - Добувна промисловість
Інструкція для посади "Сушильник 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 5. Добувна промисловість", що затверджен наказом N 62 Міністерства палива та енергетики України 14.01.2000. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи обслуговуваних сушильних печей; види палива; основи технології та режими сушіння; вимоги до якості концентратів, що просохли, та інших матеріалів сушіння.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес сушіння у шафах, плитах, подових печах, стелажах, у сушильних барабанах з сумарною продуктивністю до 100 т/г. Заповнює сушарки матеріалом для сушіння. Переміщує концентрат на поду. Регулює температуру печі. Спостерігає за роботою печі. Топить сушильні печі. Проводить вивантаження матеріалів, сировини після сушіння, засипання їх у тару, укладання у відведеному місці.