* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Апаратник одержання сульфату амонію 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією апаратника одержання сульфату амонію 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу одержання сульфату амонію; принцип роботи устаткування, що обслуговується; властивості коксового газу та сірчаної кислоти; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес одержання сульфату амонію на агрегатах з годинною продуктивністю понад 1,5 т під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Визначає кислотність ванни. Подає маточний розчин на центрифуги під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Стежить за процесом фугування. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь в його ремонті.