* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Коксохімічне виробництво
Інструкція для посади "Апаратник знефенолювання та знеспіридинування масел 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 19. Коксохімічне виробництво", що затверджен наказом міністерства промислової політики України 18.01.2002 N 28. Погоджений міністерством праці та соціальної політики України. Введений в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією апаратника знефенолювання та знеспіридинування масел 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний процес добування фенолів та піридинових основ; будову та правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; вимоги державних стандартів до якості проміжної та готової продукції; слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес знефенолювання та знеспіридинування масел. Регулює подавання фракцій, лугу, кислоти, лужних фенолятів та кислого сульфат-піридину в апарати. Стежить за відстоюванням фенолятів та сульфат-піридину від масла. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується.