Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Варник електроізоляційних лаків, смол та мастик 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу варіння електроізоляційних лаків, смол та мастик з додержанням усіх правил обслуговування варильних котлів та феноловиплавителів; найменування та призначення компонентів, які застосовує; правила користування завантажувальними вагами.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес варіння бітумно-реґенераційних сумішей, епоксидних смол та електроізоляційних лаків (масляно-асфальтових, просочувальних, покривальних, клеїльних, масляно-смоляних, емалевих) за заданою рецептурою. Зважує сировину та напівфабрикати. Подрібнює та завантажує компоненти в технологічній послідовності до котла, валків та феноловиплавителів. Стежить за температурою варіння. Переварює над смольні води та виплавляє фенол. Розливає мастику у форми, смоли та надсмольні води, ізоляційні композиції та лаки в ємності та транспортує їх.