Категорія - Робітники |  Галузь - Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність
Інструкція для посади "Столяр - виробник декорацій 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 84. Діяльність у галузі драматичного мистецтва та інша розважальна діяльність", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 04.02.2000 N 32. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією столяра - виробника декорацій 5 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: суміші політур, протрав, лаків та правила їх виготовлення; цінні породи дерева; правила викреслювання деталей і сполучень виробів; правила внутрішнього трудового розпорядку; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує за кресленнями, ескізами та вказівками художника складні архітектурні побудови різних стилей та епох. Полірує поверхні. Виготовляє та реставрує меблі всіх стилей і епох та музичні інструменти із цінних порід деревини. Збирає та встановлює складні панелі.

Приклади робіт
Куполоподібні склепіння, бочкоподібні канелюрні колони, куполоподібні ніші, кесонні стелі - виготовлення. Фанеровані поверхні із складними внутрішніми контурами та з`єднаннями - полірування.