Категорія - Робітники |  Галузь - Сільське господарство та пов'язані з ним послуги
Інструкція для посади "Тваринник 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 2. Сільське господарство та пов'язані з ним послуги", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України 07.11.2003. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією тваринника 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи анатомії та фізіології; технологію утримання та годівлі бугаїв; норми та порядок годівлі; ознаки виявлення статевої зрілості; умови, що сприяють отриманню якісного сім'я; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує ручні та частково механізовані роботи з догляду за бугаями. Годує, напуває, випасає та чистить тварин. Вживає заходів щодо поліпшення утримання та годівлі тварин, а також профілактичних заходів щодо запобігання захворюванням; бере участь у ветеринарних обробках. Відв'язує тварин, виводячи їх на прогулянку або на парування, і прив'язує, повертаючись назад. Допомагає операторам брати сім'я від бугаїв. Додержується правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.