Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст механічного котка 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: будову, технічну характеристику і правила експлуатації механічного котка; правила та схеми трамбування ґрунту; розташування, будову і призначення басейнів; норми витрат пально-мастильних матеріалів, їх марки і властивості; допустимий тиск на ґрунт залежно від його властивостей і способи його регулювання; причини виникнення несправностей у роботі котка і способи їх усунення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Трамбує поверхню підготовчих і осідних басейнів механічним котком. Будує настил і переганяє коток із басейну в басейн. Заправляє коток пально-мастильними матеріалами. Регулює роботу і виконує дрібний ремонт механізмів котка.