* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Апаратник - комплекторник 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію механічного оброблення маргарину; будову, принцип роботи вакуум-комплектора, насадок, вимоги до якості маргарину; види й призначення контрольно-вимірювальних приладів; правила миття і санітарного оброблення устаткування і трубопроводів; правила виконання робіт.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес механічного (пластичного) оброблення (перетирання) маргаринової маси на вакуум-комплекторах для придання маргарину легкоплавкої, пружно-пластичної консистенції. Запускає і зупиняє агрегат. Стежить за показаннями контрольно-вимірювальних приладів і візуально за процесом оброблення маси, вакуумом і температурою води в системі, товщиною стружки, температурою маргарину, що виходить з вакуум-комплектора. Регулює подавання вода для обігріву агрегату, роботу вакуум-насосів. Контролює якість маргарину. Упаковує маргарин у коробки, ящики чи бочки. Розбирає, зачищає, миє та дезінфікує вакуум-комплектор.