* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Апаратник одержання фосфатидів 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологію очищення й сушіння фосфатидних концентратів; вимоги до якості фосфатидних концентратів; види, призначення та правила користування контрольно-вимірювальними приладами; принцип дії, правила експлуатації обслуговуваного устаткування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес одержання фосфатидного концентрату під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Завантажує гідратаційний (фосфатидний) осад у сушильні апарати різних типів. Стежить за роботою й обслуговує устаткування, що використовується під час очищення та сушіння фосфатидів. Визначає готовність фосфатидів за допомогою контрольно-вимірювальних приладів та органолептично. Розвантажує, розфасовує фосфатиди в тару, завантажує, транспортує їх за допомогою засобів механізації до складу.