Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Апаратник розщеплення жирів 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією апаратника розщеплення 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологію і режими розщеплення жирів у автоклавах-розщеплювачах; вимоги до якості сировини і готових продуктів; будову, принцип дії контрольно-вимірювальних приладів; фізико-хімічні властивості розщеплювальних жирів і гліцерину.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес пофазного розщеплення жирів у автоклавах або розщеплювачах. Веде розрахунок кількості конденсату, води, сірчаної кислоти, що подається на розщеплення жирів. Контролює дозування жиру і води залежно від технології розщеплення жирів і ходу технологічного процесу.