* *

 Категорія - Професіонали |  Галузь - Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів
Інструкція для посади "Асистент художника з комбінованих зйомок I категорії", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 82. Виробництво та розповсюдження кіно- і відеофільмів", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 25.10.2004 N729. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст) та підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією асистента художника з комбінованих зйомок II категорії - не менше 3 років.

Знає та застосовує у діяльності: основи образотворчого мистецтва з комбінованих зйомок; основи живопису, малюнка, композиції; історію образотворчого мистецтва, побуту, костюма, архітектури і стилів; історію національної і світової кінематографії; техніку і технологію спорудження макетів; техніку і технологію комбінованих зйомок; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії і протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює зображальне вирішення епізодів і комбінованих кадрів фільму за завданням художника з комбінованих зйомок. Підбирає необхідний зображальний матеріал по окремих розділах. Виготовлює креслення і складає опис робіт по макетах і знімальних пристроях. Стежить за ходом виконання робіт макетно-бутафорського, постановницького та інших цехів. Виконує в процесі зйомки роботи під керівництвом художника з комбінованих зйомок.