* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Зволожувальник тютюнової сировини 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: зовнішні показники ботанічних і товарних сортів тютюну, види дефектів на його листі; інструкцію з виготовлення соусу, ароматичної суміші та зволожування тютюну; правила користування устаткуванням і пристроями; правила і способи визначення вологості сировини органолептично.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес зволожування тютюнової сировини на спеціальних майданчиках або в установках. Складає тютюнову суміш із ботанічних і товарних сортів тютюну згідно з чинними рецептурами. Готує соус відповідно до технологічної інструкції і розпилює його на тютюн. Розпилює на соусний тютюн ароматичні суміші в кількостях, передбачених технологічною інструкцією. Видаляє сторонні домішки і неякісну за зовнішнім виглядом сировину. Контролює рівномірне подавання тютюнової сировини на зволожування та її укладання.