Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Розкладач листового тютюну 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта. Мінімальна професійна підготовка на виробництві чи інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну інструкцію зі зволожування листового тютюну; порядок укладання листового тютюну в касети або ящики і розкладання тютюну на транспортері; кондиції та якісні ознаки тютюну; маркування.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Готує листовий тютюн до процесу зволожування згідно з установленими кондиціями і якісними показниками. Розпаковує пачки з листовим тютюном, укладає тютюн у касети або ящики зі збереженням вертикального розташування пластинок листя тютюну з додержанням щільності укладання тютюну. Відбраковує дефектний тютюн, транспортує якісний до зволожувальної установки. Розкладає листовий тютюн на стрічковий транспортер дрібними порціями. Збирає розсипаний тютюн. Розбирає рядна і мотузки з-під тютюну і відносить їх до місця складування.