* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Сільське господарство та пов'язані з ним послуги
Інструкція для посади "Звірівник 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 2. Сільське господарство та пов'язані з ним послуги", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України 07.11.2003. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 4 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: правила утримання, годівлі звірів та догляду за ними; якість та норми годівлі; потребу обслуговуваних звірів у поживних речовинах; індивідуальні особливості звірів свого відділку, виробничі цикли на фермі; техніку підготовки та проведення гону; особливості утримання, годівлі та догляду за самками й самцями основного стада; умови одержання та збереження приплоду; особливості утримання та годівлі молодняка; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Доглядає за звірами на племінних фермах. Годує і напуває їх. Прибирає, чистить, миє і дезінфікує приміщення, клітки, будиночки, устаткування та інвентар. Замінює підстилку. Здійснює заходи з поліпшення утримання звірів, годівлі збалансованими за якістю кормами з метою поліпшення якості шкурок. Стежить за станом здоров'я звірів і надає їм першу допомогу, підсаджує самок до самців та виконує інші роботи з проведення гону. Надає допомогу самкам під час щеніння. Відсаджує молодняк від самок, зважує, таврує й доглядає за щенятами. Бере участь у зооветеринарних заходах. Додержується правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.