* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Сільське господарство та пов'язані з ним послуги
Інструкція для посади "Звірівник 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 2. Сільське господарство та пов'язані з ним послуги", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України 07.11.2003. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією звірівника 5 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: анатомо-фізіологічні та біологічні особливості хутрових звірів, яких розводять у неволі; системи утримання та годівлі звірів на племінних фермах у різні пори року; техніку розведення звірів у неволі; техніку відбору та добору племінних звірів; хвороби звірів, запобігання їм та заходи боротьби з ними; основні способи надання першої допомоги звірям, що захворіли; товарну якість шкурок, їх дефекти, причини виникнення та заходи запобігання їм; особливості вирощування племінного молодняка; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Доглядає за звірами на племінних фермах. Виконує заходи з поліпшення племінних якостей звірів та збільшення виходу приплоду. Бере участь у доборі звірів на плем'я, бонітуванні поголів'я, відборі звірів та доборі пар, робить записи в документації з племінної справи. Визначає зрілість хутра для вибіркового забою. Комплектує ядро (селекційну групу) та групи продажу іншим господарствам. Додержується правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.