Категорія - Робітники |  Галузь - Сільське господарство та пов'язані з ним послуги
Інструкція для посади "Консервувальник шкіряної та хутряної сировини 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 2. Сільське господарство та пов'язані з ним послуги", що затверджен наказом Міністерства аграрної політики України 07.11.2003. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією консервувальника шкіряної та хутряної сировини 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: державні стандарти і технічні умови на шкіряну і хутряну сировину; ветеринарно-санітарні правила і правила особистої гігієни під час первинної обробки шкіряної й хутряної сировини; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Обробляє шкіряну та хутряну сировину відповідно до державних стандартів або технічних умов. Розчісує, видаляє дефекти, чистить вручну або з використанням машин. Розправляє шкурки на правилах. Консервує сировину. Повторно виправляє і доводить шкурки хутрових звірів. Додержується правил і норм охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту.