Категорія - Робітники |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Авіаційний механік з приладів та електроустаткування 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією авіаційного механіка з приладів та електроустаткування 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: регламенти і технологію технічного обслуговування авіаприладового та електроустаткування; конструкцію, експлуатаційні особливості приладів та електроустаткування повітряних суден, що обслуговуються; призначення та принцип дії перевірних стендів, установок, контрольно-вимірювальних приладів і контрольно-записувальної апаратури; функціональні, принципові, фідерні та монтажні схеми устаткування; можливі несправності, способи їх виявлення та усунення; документацію з технічного обслуговування авіаційної техніки, порядок її ведення та оформлення.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує технічне обслуговування за всіма видами регламентних робіт приладів та електроустаткування одного і більше типів літаків IV класу або вертольотів III-IV класу; під керівництвом бригадира виконує технічне обслуговування приладів та електроустаткування одного з типів літаків I-III класу або вертольотів I-II класу. Проводить підготовку повітряного судна до льотних випробувань, перевіряє правильність монтажу усіх систем за монтажно-складальною схемою. Оглядає прилади, агрегати і системи після випробування повітряного судна в повітрі. Визначає та усуває причини виникнення несправностей. Виконує роботу з контрольно-вимірювальною апаратурою, а також на стендах і установках. Оформлює документацію на технічне обслуговування авіаприладового та електроустаткування.