* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Бронювальник кабелю 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову основних вузлів бронювальних машин та їх взаємодію; типи барабанів; технологічні інструкції з бронювання; конструкції захисних покриттів кабелів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бронює силовий кабель, контрольний та кабель керування з діаметром до 30 мм на бронювальних машинах стальною стрічкою під керівництвом бронювальника більш високої кваліфікації. Відбирає, встановлює та заміняє бобіни з папером, кабельним та скляним прядивом та рулони зі стальною стрічкою. Заповнює бітумні крейдяні коробки. Стежить за надходженням кабелю у машину та накладанням на нього елементів захисних покриттів. Підкочує, установлює та замінює віддавальні та приймальні барабани. Рівномірно укладає готовий кабель на приймальний барабан.