* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Апаратник пароводотермічного агрегату 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічні процеси та режими термічного оброблення різних овочів; будову, принцип дії, правила технічної експлуатації автоклава, водяного термостата, мийно-очищувальної машини агрегата; правила користування контрольно-вимірювальними та регулювальними приладами, слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес бланшування овочів у автоклавах і доводить їх до потрібного проварювання. Обслуговує автоклав, водяний термостат та мийно-очищувальну машину пароводотермічного агрегата. Завантажує автоклав сировиною. Регулює тиск в автоклаві, розвантажує автоклав. Регулює роботу водяного термостата, швидкість розвантаження сировини, кількість та температуру охолоджувальної води мийної машини. Виявляє та усуває дрібні несправності в роботі обслуговуваного устаткування.