Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії хімічних виробництв
Інструкція для посади "Апаратник виробництва хімічних реактивів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 23. Загальні професії хімічних виробництв", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 15.04.2008 р. N 229. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: технологічну схему і регламент виробництва; будову і принцип роботи основного і допоміжного устаткування; схему арматури та комунікацій; фізико-хімічні та технологічні властивості сировини і допоміжних матеріалів; державні стандарти і технічні умови на сировину та готову продукцію.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Виконує окремі операції технологічного процесу на виробничій дільниці під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Готує та завантажує сировину в апарати. Вивантажує транспортує продукт. Чистить устаткування. Бере участь у проведенні операцій, які не зв'язані зі зміною вихідних речовин (розчинення, фільтрації, віджимання тощо).