* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництва харчової промисловості
Інструкція для посади "Апаратник варіння утфелю 6-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 11. Виробництва харчової промисловості", що затверджен Міністерством агропромислового комплексу України 09.02.1998 р. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією апаратника варіння утфелю 5 розряду - не менше одного виробничого сезону.

Знає та застосовує у діяльності: технологію варіння утфелю у вакуум-апаратах з автоматизованою системою керування процесом; будову, принцип дії, правила технічної експлуатації та кінематичні схеми вакуум-апаратів допоміжного устаткування та автоматизованих систем керування процесом варіння утфелю; способи виявлення та усунення несправностей у роботі вакуум-апаратів, способи їх налагодження, слюсарну справу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес варіння утфелю у вакуум-апаратах різної місткості першої кристалізації у виробництві цукру-піску, рафінадних та продуктових утфелів у виробництві цукру-рафінаду з автоматизованою системою керування процесом варіння утфелю. Забезпечує за допомогою засобів автоматики та контрольно-вимірювальних приладів регулювання температурного режиму, контроль за процесом уварювання утфелю в апаратах. Перевіряє роботу устаткування та налагоджує його. Веде облік і записи в технологічному журналі.