Категорія - Професіонали |  Галузь - Культура та мистецтво
Інструкція для посади "Асистент режисера, балетмейстера, диригента, хормейстера клубного закладу", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 81. Культура та мистецтво", що затверджен наказом Міністерства культури і мистецтв України 14.04.2000 N 168.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова вища освіта відповідного напряму підготовки (спеціаліст або бакалавр); для спеціаліста - без вимог до стажу роботи; бакалавра - підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією - не менше 3 років.

Знає та застосовує у діяльності: чинне законодавство в галузі культури та мистецтва; чинні нормативні акти, що визначають розвиток народної творчості; основи організації і методи здійснення творчого процесу; основи виконавської майстерності; досвід роботи аналогічних колективів, студій; правила і норми охорони праці, виробничої санітарії та протипожежного захисту; правила внутрішнього трудового розпорядку.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь у розробці й реалізації організаційно-творчих планів роботи студії, самодіяльних колективів. Веде репетиційну, навчальну, тренувальну роботу з виконавцями. Надає їм допомогу у доборі літературного, музичного, іконографічного та інших матеріалів, необхідних для вирішення постановочних завдань тощо. Сприяє популяризації творчості учасників колективу, студії.