Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво синтетичних каучуків, жирозамінників та продуктів нафтохімії
Інструкція для посади "Апаратник гідрохлорування 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 20. Виробництво синтетичних каучуків, жирозамінників та продуктів нафтохімії", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 22.12.2006 р. N 485. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за технологічно суміжною професією 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи технологічного процесу гідрохлорування моновінілацетилену; принцип роботи основного і допоміжного устаткування, контрольно-вимірювальних приладів; схему арматури та комунікацій на своєму робочому місці; фізико-хімічні властивості моновінілацетилену, хлористого кальцію; основні правила регулювання процесу; правила відбору проб.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде окремі операції технологічного процесу гідрохлорування моновінілацетилену. Приймає та подає сухий і відгінний сирець, стабілізатор, каталізатор в апарати, готує хімічні розчини, охолоджує і осушує хлоропрен-сирець, завантажує осушники хлористим кальцієм. Регулює температуру, тиск, вакуум, дозування компонентів за допомогою контрольно-вимірювальних приладів та за результатами хімічних аналізів. Обслуговує насоси, збірники, відстойники, мішалки, холодильники, осушники. Відбирає проби.