Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво та розподілення електроенергії
Інструкція для посади "Контролер енергонагляду II група кваліфікації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 62. Виробництво та розподілення електроенергії. (Із змінами та доповнення, внесеними наказом Міністерства палива та енергетики України від 8 вересня 2003 року N 462), (із змінами, внесеними згідно з наказом Міністерства палива та енергетики N 196 від 08.04.2009)", що затверджен наказом Міністерства палива та енергетики України 16.03.2001 N 19. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта або початкова загальна освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією контролера енергонагляду I групи кваліфікації - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип роботи й схеми ввімкнення однофазних електролічильників; технологію розрахунків за електроенергію; порядок ведення документації з розрахунків.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Контролює розрахунки зі споживачами електроенергії за книжками самообслуговування або за сплаченими рахунками. Здійснює вимкнення і ввімкнення побутових однофазних електролічильників, вимкнення і ввімкнення побутових споживачів електроенергії.