* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих електродів
Інструкція для посади "Сушильник компонентів обмазки та флюсів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 43. Виробництво металевих електродів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України від 18.01.2002 р. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 року.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії сушильних печей, що обслуговуються; режим сушіння різних компонентів обмазувальних мас для покриття електродів та флюсів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Сушить компоненти обмазувальної маси для покриття електродів та гранульованих флюсів для зварювання в сушильних печах різних типів з електричним і полум'яним нагріванням. Завантажує і вивантажує компоненти обмазувальної маси та флюси. Додержує потрібного температурного режиму сушіння компонентів та визначає їх готовність за зовнішнім виглядом та кольором. Бере участь в поточному ремонті сушильних печей, змащує та очищує їх. Прибирає робоче місце.