Категорія - Робітники |  Галузь - Електротехнічне виробництво
Інструкція для посади "Заливальник смолкою 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 45. Електротехнічне виробництво", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 11.08.98 р. N 288. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією заливальника смолкою 1 розряду - не менше 0,5 року.

Знає та застосовує у діяльності: принцип дії та систему керування устаткуванням, яке обслуговує; правила застосування контрольно-вимірювальних приладів; призначення заливальних смолок в елементах та батареях.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Заливає елементи та батареї розплавленими смолками різних рецептур та призначень при заданих технологією температурах за допомогою смолодозаторів та інших спеціальних смолозаливальних установок різної конструкції. Пускає, регулює роботу за технологічним режимом та зупиняє смолодозатори та інші смолозаливальні установки. Визначає придатність смолки для заливання елементів та батарей. Додержується температурного режиму нагрівання смолки в котлах та ваннах з електричним обігріванням. Визначає за зовнішнім виглядом придатність залитих батарей.