* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів
Інструкція для посади "Віварник 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 25. Виробництво медикаментів, вітамінів, медичних, бактерійних і біологічних препаратів та матеріалів", що затверджен наказом Державного комітету з медичної та мікробіологічної промисловості 22.04.1997 р. Погоджений Міністерством праці України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або підготовка безпосередньо на виробництві, підвищення кваліфікації і стаж роботи за професією віварника 2 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: правила утримання та годування тварин-продуцентів і донорів та догляд за ними після імунізації та кровопускань; вимоги до стану приміщень для утримання тварин-продуцентів і донорів; затверджений режим харчування тварин; прийоми оброблення овець-продуцентів.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Доглядає за крупними тваринами-продуцентами та донорами у виробництві сироваток ендокринних препаратів тощо; чистить, миє під душем, виводить на прогулянку, повертає у приміщення. Годує тварин-продуцентів і донорів згідно з затвердженим раціоном та режимом харчування. Стежить за їх станом та вживає заходів з надання допомоги тваринам, які захворіли. Прибирає стайню, стойла та інші місця знаходження тварин, які обслуговуються. Бере участь в імунізації, стежить за клінічним станом, забиває, знімає шкіру, подрібнює черепну коробку та хребет у овець-продуцентів.