* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Хіміко-фотографічні виробництва
Інструкція для посади "Апаратник сушіння та окислення магнетиту 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 29. Хіміко-фотографічні виробництва", що затверджен Наказом Міністерства промислової політики України 28.09.2006 N 308. Погоджено Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією апаратника сушіння та окислення магнетиту 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічний регламент відновлення окису заліза в магнетит; правила експлуатації та будову водневої відновлювальної та окислювальної печей; вплив сульфатів на якість магнітних стрічок; методи промивання; схему комунікацій; технічні умови на феромагнітний порошок; причини виникнення браку.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес відновлення окису заліза, процес сушіння та промивання магнетиту та залізоокисного пігменту під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Герметизує водневу піч. Готує, завантажує окиси заліза в піч. Забезпечує рампи ресівера балонами з воднем. Вивантажує магнетит з печей, зважує. Самостійно регулює технологічний процес промивання суспензії на окремому агрегаті або установці загального режиму промивання всього комплексу під керівництвом апаратника вищої кваліфікації. Приймає суспензію в промивні апарати після синтезу, збирає маточник та повертає продукт на повторне промивання. Веде контроль за транспортуванням вологої пасти. Знімає пасту і передає на суміжну операцію. Регулює та контролює технологічний процес сушіння та окислення феромагнітного порошку. Розфасовує готовий продукт і здає його.