Категорія - Професіонали |  Галузь - Авіаційний транспорт
Інструкція для посади "Провідний інженер з публікації", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 68. Авіаційний транспорт", що затверджено наказом Міністерства транспорту України 17.07.2002 р. N 488. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна вища освіта відповідного напряму підготовки (магістр, спеціаліст). Стаж роботи за професією інженера з публікації I категорії - не менше 2 років. Володіння англійською мовою.

Знає та застосовує у діяльності: вимоги керівних, нормативних та правових документів з питань аеронавігаційної інформації; програмне забезпечення ACCESS, EXCEL, WORD, FOTOSHOP, COREL; поліграфічне та розмножувальне обладнання; правила користування персональним комп'ютером.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде базу даних користувачів, що отримують документи аеронавігаційної інформації у службі аеронавігаційної інформації. Стежить за надходженням достовірної інформації від органів та служб, відповідальних за подання цієї інформації. Обробляє та аналізує надану аеронавігаційну інформацію під час підготовки матриць для друку документів аеронавігаційної інформації, що випускаються службою аеронавігаційної інформації (збірників AIP, AIC та інших документів, до яких треба вносити зміни та виправлення); вживає заходів до поліпшення роботи відділу та впровадження нових технологій. Контролює перелік чинних документів аеронавігаційної інформації іноземних держав, що надходять до відділу. Організовує забезпечення користувачів України документами аеронавігаційної інформації згідно з переліком розсилки; збирає та опрацьовує заявки підприємств, організацій та авіакомпаній на забезпечення ДАНІ та повідомленнями службою аеронавігаційної інформації. Веде контрольні екземпляри документів аеронавігаційної інформації, що видаються службою аеронавігаційної інформації в електронній формі; створює необхідний формат для друку документів аеронавігаційної інформації. Проводить заходи, спрямовані на автоматизацію процесів підготовки матриць, публікації та розповсюдження ДАНІ; формує і супроводжує єдину адресну базу зацікавлених споживачів документів аеронавігаційної інформації; складає заявки на придбання і постачання збірників та інших документів аеронавігаційної інформації, що видаються службою аеронавігаційної інформації та іншими іноземними державами. Одержує документи аеронавігаційної інформації інших держав, відправляє їх абонентам згідно з заявками авіапідприємств та здійснює облік документів, що відсилаються. Готує звіт про використання коштів для відправлення пошти перед бухгалтерією. Здійснює контроль за технічним станом і правильною експлуатацією розмножувальних, поліграфічних та копіювальних засобів, додержується правил протипожежної безпеки, охорони праці, навколишнього середовища.