* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Бригадир розливальних машин 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Спеціальна підготовка в галузі управління. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи на дільниці за професією робітника 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи процесу виплавки та розливання чавуну; графіки випуску чавуну на доменних печах; будову та принцип дії устаткування розливальних машин; типи, ємкість та будову чавуновозних ковшів; види, властивості матеріалів, що використовуються для заправлення жолобів, носиків і оббризкування мульд.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організує роботи з розміщення ковшів та розливання чавуну на розливальних машинах. Забезпечує графік подавання чавуновозних ковшів для випуску чавуну, подає платформи до розливальної машини для навантаження чавунних чушок і сміття та прибирання навантажених платформ. Контролює якість оббризкування мульд вапняним розчином, правильність заповнення мульд чавуном, своєчасну заміну тріснутих мульд. Бере участь в роботах з очищення ковшів від охолоді та ставленні їх на ремонт.