* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Бригадир підготовчого відділення 4-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Спеціальна підготовка в галузі управління. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи у відділенні за професією робітника 3 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: технологічні інструкції з виробництва електрозварних труб; технічні умови та сортамент стрічки і штрипсів; методи раціонального розкроювання металу залежно від марок сталі та призначення труб, що виготовляються; будову, принцип роботи механізмів агрегату різання.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Організує та веде роботи з розрізання стрічки і штрипсів, штабелювання, зберігання та підготовки їх для зварювання на трубних станах. Контролює розкроювання заготовки та правильне набирання ножів залежно від діаметра труб, що зварюються. Забезпечує своєчасне виготовлення різального інструменту та змінного устаткування. Бере участь в ремонті та настроюванні агрегатів підготовчого відділення. Веде облік роботи відділення.