* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Апаратник пастеризації 3-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійно-технічна освіта без вимог до стажу роботи або повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією апаратника пастеризації 2 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: режими пастеризації та термостатної витримки; правила обслуговування устаткування; порядок ведення записів у журналі.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес пастеризації різних видів консервів та інших фасованих, герметично упакованих в тару продуктів у пастеризаційних апаратах, ваннах, термостатних камерах. Завантажує продукцію в апарати, ванни, термостати. Проводить термостатну витримку продукції в шафах. Контролює та регулює тиск, подавання пари, температуру за показаннями контрольно-вимірювальних приладів. Вивантажує продукцію і охолоджує. Записує показання режимів у журнал.