* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Апаратник пастеризації 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації та стаж роботи за професією апаратника пастеризації 3 розряду - не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: склад та фізико-хімічні властивості продуктів; будову, принцип роботи та правила обслуговування устаткування; режим пастеризації та охолодження; правила ведення журналу.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес пастеризації та охолодження харчових продуктів на комплексно-механізованій лінії. Регулює режим пастеризації та охолодження харчових продуктів. Транспортує охолоджену продукцію за виробничим призначенням. Замінює фільтротканину та сітки на фільтрах. Усуває несправності в роботі апаратів, розбирає, чистить та миє устаткування, збирає його. Веде технологічний журнал.