Категорія - Робітники |  Галузь - Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості
Інструкція для посади "Машиніст шеретувальних установок 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 7. Загальні професії працівників виробництв харчової промисловості", що затверджен постановою Державного комітету України по харчовій промисловості 19.02.1997. Погоджений Міністерством праці України, Міністерством сільського господарства і продовольства України, Міністерством рибного господарства України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна загальна середня освіта та професійна підготовка на виробництві, без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: режими лущення; вимоги до якості продуктів до і після лущення; правила експлуатації лущильних машин.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес лущення продуктів сільськогосподарського виробництва на лущильних машинах, а також просіює зерно і насіння під керівництвом машиніста більш високої кваліфікації. Регулює подавання сировини. Спостерігає за роботою транспортних механізмів і устаткування візуально і за допомогою контрольно-вимірювальних приладів. Чистить і змащує устаткування.