Категорія - Робітники |  Галузь - Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів
Інструкція для посади "Ланцюговиробник 1-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 44. Виробництво металевих канатів, сіток, пружин, щіток та ланцюгів", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України N 28 від 18.01.2002 р.. Погоджен Міністерством праці та соціальної політики України.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Короткострокове виробниче навчання або інструктаж. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: порядок виконання робіт; назву елементів ланцюгів, складання відомості з комплектування елементів ланцюга.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Здійснює візуальний огляд елементів приводних, вантажних, пиляльних та тягових ланцюгів. Набирає елементи в касети. Установлює та знімає технологічні вилки під час передачі ланцюгів на складальні операції. Обв'язує дротом мотки ланцюга, прикріплює до мотків ланцюгів бірки. Комплектує перехідні та з'єднувальні кільця для готового ланцюга.