Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Пресувальник на випробуванні труб і балонів 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: основи технології випробування труб і балонів; принцип роботи устаткування, що обслуговується; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Бере участь у випробуванні труб і балонів на гідравлічних або пневматичних пресах. Подає труби та балони зі стелажів на прес, оглядає їх перед випробуванням і прибирає після випробування. Перевіряє ущільнення. Оглядає магістралі високого та низького тиску. Контролює роботу водяних і масляних насосів. Бере участь у заміні випробувальних шайб і в ремонті устаткування, що обслуговується.