* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Апаратник відпалу хрому 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією апаратника відпалу хрому 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи фізико-хімічних процесів, що протікають в печі; правила технічної експлуатації печі; методи визначення якості готової продукції; норми витрат водню; схему технологічного устаткування всієї дільниці.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічний процес відпалу хрому. Стежить за температурним режимом процесу, герметичністю печі, за безперервним подаванням водню в піч, за охолодженням відпаленого металу. Здає метал.