* *

 Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Апаратник вакуум-термічної печі 5-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи за професією апаратника вакуум-термічної печі 4 розряду не менше 1 року.

Знає та застосовує у діяльності: основи фізико-хімічних процесів, що протікають в печі; правила технічної експлуатації устаткування, що обслуговується; методи визначення якості готової продукції.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде технологічні процеси зневуглецювання та азотування феросплавів у вакуумній печі. Пускає вакуумні насоси та печі. Установлює термопари, перевіряє герметичність та вакуумну систему печі. Регулює подавання води в систему охолодження. Визначає готовність металу. Виконує ремонт устаткування, що обслуговується.