Категорія - Робітники |  Галузь - Чорна металургія
Інструкція для посади "Машиніст холодильника 2-го розряду", представлена на сайті www.borovik.com, відповідає вимогам документу - "ДОВІДНИК кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 40. Чорна металургія", що затверджен наказом Міністерства промислової політики України 18.01.2002 г. N 28. Погоджений Міністерством праці та соціальної політики України. Введен в дію з 1 січня 2002 р.
Статус документа - 'діючий'.

Кваліфікаційні вимоги
Базова або неповна базова загальна середня освіта. Одержання професії безпосередньо на виробництві. Без вимог до стажу роботи.

Знає та застосовує у діяльності: будову, принцип роботи та правила технічної експлуатації холодильних барабанів і зв'язаних з ними механізмів та пристроїв; технологічні нормативи охолодження матеріалів; схеми автоматизації, блокування та сигналізації; місця змащування механізмів та види мастильних матеріалів; основи слюсарної справи.

Характеристика робіт, завдання та посадові обов'язки
Веде процес охолодження випаленого матеріалу в холодильному барабані. Запускає та зупиняє холодильний барабан, транспортерні стрічки, стежить за їх безперебійною роботою. Регулює положення холодильного барабану відносно контрольних роликів. Доставляє мастильні та обтирочні матеріали. Підтримує процес охолодження відповідно до заданих режимів. Рівномірно завантажує холодильник випаленим матеріалом. Регулює подавання води на холодильний барабан. Змащує механізми холодильного барабану. Виявляє та усуває несправності в роботі устаткування, що обслуговується, бере участь у його ремонті.